Výroba

Naše firma se zabývá výrobou a opravami nápisových desek z černého skla, jejichž využití je především na náhrobcích a pomnících. S tím souvisí i výroba porcelánových fotografií na hroby a pomníky a skleněných štítků na urny. Nabízíme nepřeberné množství tvarů a velikostí. Na kamenné náhrobky a pomníky vám umíme zhotovit jakékoli nápisy. Vždy se snažíme dodržet vzhled a rozmístění předchozích nápisů, které lze po domluvě také vyčistit, nebo opravit. 

Kromě níže nabízených prací se pokusíme splnit i Vaše netypické požadavky. Neváhejte nás tedy kontaktovat. 

Nápisové desky

Nápisové desky se většinou umisťují na betonové či jiné náhrobní kameny a pomníky. Lze je opatřit libovolným nápisem z ryzího zlata, případně imitací zlata či stříbra. Na desku lze též nalepit porcelánová fotografie. Kromě výroby nové desky, můžeme vaši původní nápisovou desku opravit, nebo vyčistit.

Foto na hrob

Vyrábíme porcelánové fotografie na hroby a pomníky v rozličných tvarech a velikostech. Vše dle přání zákazníka. Nabízíme profesionální grafické úpravy a zaslání náhledu před výrobou. Na našem e-shopu najdete i skleněné štítky na urny a mnoho jiných doplňků jak k fotokeramice, tak i dekoraci náhrobků a pomníků. 

Nápisy na hroby

Nabízíme zhotovení nápisů z ryzího zlata, imitace zlata, nebo stříbra na náhrobky a pomníky. Dále opravy, čištění a obnovu starších nápisů. Vše samozřejmě po vzájemné konzultaci a zhotovení grafického návrhu. U nových nápisů dodržíme předchozí písmo a rozmístění. Vše lze doplnit o kvalitní porcelánové fotografie.

Kontaktujte nás

Hledáte odborníky na renovaci a čištění kamene?
Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem a my pro vás najdeme řešení.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů. (více informací)