Nápisové desky

výroba nové, či oprava stávající nápisové desky z černého skla, oprava litinových tabulí

Na hrob či pomník se velmi často umisťují pamětní nápisové desky z černého skla. Nabízíme vám jak výrobu nových, tak i opravy a čištění původních desek. Již delší dobu jsou opaxitové desky při výrobě nahrazeny kvalitním černým sklem. Na něj lze vypískovat jakýkoli nápis – písmo si zvolíte sami, případně použijeme stejné, jaké je již na desce. Vypískované písmo můžeme ozdobit ryzím plátkovým zlatem, případně vyzlatit či vystříbřit speciální barvou. Též zvládneme opravu a renovaci památeční litinové tabule. 

Co nabízíme?

Nové pamětní nápisové desky - černé sklo

oprava pamětní nápisové desky - černé sklo

napisova_deska

oprava nápisové litinové tabule

Jak postupujeme?

Poté, co nám zašlete svou poptávku se domluvíme na podrobnostech zakázky a vytvoříme Vám cenovou kalkulaci. V případě, že ji odsouhlasíte, pustíme se do výroby.

Na Vaše přání nebo v případě volby z více variant uspořádání nápisů nebo typů písma Vám před výrobou zdarma zašleme grafický návrh. V případě přípisů to nebývá nutné, protože obvykle lze dodržet uspořádání i písmo podle původních nápisů.

Veškeré další informace týkající se objednávek naleznete zde. Připravili jsme pro vás např. rady, jak vybrat a naskenovat fotografii, jaké zvolit písmo a barevné provedení a další.

Galerie hotových prací

Kontaktujte nás

Hledáte odborníky na renovaci a čištění kamene?
Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem a my pro vás najdeme řešení.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů. (více informací)