Fotokeramika

porcelánové foto na hroby a pomníky, skleněné štítky na urny a další

Naší velkou doménou je výroba fotokeramiky. Jedná se o fotografie na porcelánu či skle určené na pomníky, hroby nebo urny. Výrobou se zabýváme již od roku 1998. Za tu dobu technologie výrazně pokročily a my tak garantujeme vysokou životnost všech našich výrobků. V nabídce máme nepřeberné množství tvarů a rozměrů. Foto na hrob dle přání ručně dozdobíme zlatými nebo stříbrnými linkami. Každé objednávce se pečlivě věnujeme a fotografie prochází korekcí ze strany grafika. Na přání zvládneme dodanou fotografii profesionálně upravit – změnit pozadí, odstranit nežádoucí předměty, kolorovat černobílou fotografii, retušovat vady, opravit velmi poškozené snímky a mnoho dalších. 

Co nabízíme?

KOMPLETNÍ NABÍDKA A OBJEDNÁVKY NA:

Jak postupujeme?

Veškerou nabídku našich produktů naleznete na našem e-shopu www.fotokeramika.cz. Produkty si v e-shopu můžete prohlédnout a objednat. To je nejjednodušší způsob objednávky. Pokud byste z jakéhokoli důvodu chtěli objednat e-mailem či poštou je nutné přiložit dopis ve kterém nám napíšete:

  1. zvolený materiál, tvar a velikost produktu  (např. porcelán, ovál bohemia, 9×11 cm)
  2. barevnost (černobílá, barevná, sepie, černohnědá)
  3. okraje (až do kraje, bílý okraj, okraj do ztracena, zlaté/platinové linky či jejich imitace)
  4. požadované úpravy (úpravy nechám na vás / bez úprav / s následujícími úpravami… )
  5. přiložíte pečlivě vybranou kvalitní fotografii (papírovou, nebo digitální), fotografii vám nepoškozenou vrátíme s hotovou zakázkou
  6. DŮLEŽITÉ: napište nám kontaktní údaje – především telefon, e-mail, adresa kam má být hotový výrobek zaslán
    Nekompletní objednávka nemůže být zařazena do výroby!

Telefonické objednávky z praktických a časových důvodů nejsou možné. Děkujeme za pochopení

Jakmile bude Vaše objednávka přijata, zkontrolujeme kvalitu dodané fotografie a objednávku vám potvrdíme, případně se domluvíme na dodání jiné fotografie. Poté je objednávka graficky zpracována – jsou provedeny základní nepříplatkové úpravy (odstranění drobných vad, ořez, úprava kontrastu), případně jakékoli jiné vyžadované úpravy. Upravená fotografie je vytištěna, přenesena na zvolený produkt a za vysoké teploty vypálena v peci. Obraz je tak zataven do povrchu výrobku a chráněn před všemi vlivy počasí. 

Standardní doba výroby porcelánových fotografií na hroby je 10 pracovních dní. Pokud zvolíte expresní výrobu za příplatek, bude výrobek hotový do 5 pracovních dní. 

Veškeré další informace týkající se objednávek naleznete zde. Připravili jsme pro vás např. rady, jak vybrat a naskenovat fotografii, jaké zvolit písmo a barevné provedení a další.

Galerie hotových prací

Kontaktujte nás

Hledáte odborníky na renovaci a čištění kamene?
Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem a my pro vás najdeme řešení.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů. (více informací)