doplňky a dekorace na hroby

Aby byla naše nabídka kompletní, nabízíme doplňky na hroby. V Českých Budějovicích a okolí nabízíme též jejich odbornou instalaci na pomník či náhrobek. V nabídce naleznete porcelánové sochy, které lze využít nejen jako kostelní dekorace, ale i na hroby a pomníky. Dále komaxitové i nerezové lucerny a vázy. Též prodáváme lepidla, rámečky a stojánky k fotokeramice.

Porcelánové sochy

Velice kvalitní porcelánové sochy a reliéfy jsou vhodné jako náhrobní či kostelní dekorace. V nabídce jsou sochy Krista, svatých, rozličné sochy holubů, andělů a reliéfy v provedení bisquit (připomínající mramor) i opatřené glazurou

Vázy a lucerny na hroby

Nedílnou součástí pomníků a náhrobků jsou komaxitové či nerezové vázy a lucerny. V nabídce máme mnoho tvarů a barev. V okolí Českých Budějovic nabízíme službu odborné instalace na pomník či náhrobek. 

Doplňky

Mezi doplňky naleznete lepidla na fotokeramiku, ozdobné kovové rámečky na porcelánové fotografie. K umístění do kolumbárií slouží stojánky v několika provedeních. V neposlední řadě lze u nás zakoupit také tekuté zlato či platinu k obnově nápisů na hrobech.